Całkowita porażka wicekomendanta.

29 października 2015

28 października 2015 roku w Sądzie Okręgowym w Sieradzu II Wydziale Karnym – zostają odrzucone apelacje:

  • obrońcy oskarżonego Henryka K.
  • i jego drugiego obrońcy prokuratora Prokuratury Okręgowej,

którzy w oparciu o ten sam akompaniament odśpiewali nikomu nie potrzebną i nic nie dającą – obrończą pieśń. Ku chwale Towarzysze!!!, bowiem mało rozgarnięty obrońca skazanego Henia – przytoczył orzecznictwo SN wprost ze Stanu Wojennego. Nie dało się nie zauważyć wystający z dupy pal ideologii marksizmu. Natomiast drugi jego obrońca – jakiś nad wyraz wyrośnięty prokurator bredził jakieś głupoty o tym, że skazanie Henia kładzie cień na Wymiarze Sprawiedliwości i obniża zaufanie dla tego zawodu ……………….???

W każdym bądź razie tych przemówień nie pamiętają już nawet ławki, na których spoczęła dupa Henia. Dosłownie i w przenośni. Został utrzymany wyrok Sądu Rejonowego w Pajęcznie. Henio został uznany winnym przekroczenia uprawnień w dniu 8.04.2008 roku – prawomocnie.

Po odczytaniu i przyjęciu do wiadomości wyroku Henio K. wyżalał się o jakimś zniszczeniu jego i jego podobnych, że co ja mam do Marzeny J. i tym podobnym, że niszczę życie wielu rodzinom, następnie przywoływał niebiosa, odgrażał się lub coś w tym stylu. Wydawało mi się, że w powietrzu unosiły się opary nie do końca strawionego wczorajszego schnapps’a.

W każdym bądź razie Henio przypisał mi autorstwo jego porażki życiowej i porażki Marzeny J. i wiele innych porażek. To tak, jakbym to ja wlewał Heniowi gorzałę do dupy, wsadził za kółko i wysłał w cholerę, następnie namówił Marzenę J. do składania fałszywych zeznań, i całą tą eskapadę szlak trafił – przeze mnie.

Kurwa! I to mówił człowiek wykształcony, na byłym dość wysokim stanowisku!!! Śmierdziało spalonymi łęcinami!! Rozgrzebane kartoflisko – i On tam pośrodku!! Gdyby nie komuna i postkomuna – nadal segregował by kartofle !

W każdym bądź razie, temat jest zamknięty. Dokładnie 28.10.2015 roku minęło 7 lat od wniesienia aktu oskarżenia przeciwko pajęczańskim Policjantom. Na kogo polecenie zorganizowano napad na Adama Wolniewicza – wkrótce przedstawię. Bo kto zorganizował ten napad – to już wiem. Nie znam tylko imienia i nazwiska zleceniodawcy. Czy można połączyć ten wątek z odwróceniem uwagi od kradzieży Aktu Notarialnego Józefy Świniarskiej przez starostę i burmistrza ??!!

Kupię informacje dotyczące zleceniodawcy napadu na mnie, wspólnych imprez niektórych Policjantów z włodarzami Pajęczna, prokuratorami z Wielunia. Mile widziane fotografie czy filmy. Kupię informacje nt układów towarzyskich sędziów pajęczańskiego sądu z włodarzami Pajęczna. I wszystkie inne informacje, które wskażą wzajemne powiązania towarzyskie tzw. wymiaru sprawiedliwości.

Proszę informacji nie przekazywać telefonicznie, ani za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wyłącznie z formularza kontaktowego tej strony dla omówienia szczegółów.