Ciekawy artykuł o sędzi z Łasku.

15 grudnia 2014

Co wyprawia SĘDZIA sądu w Łasku?

Przeczytajcie Państwo – KONIECZNIE!!!!

Ta pani w sądzie w Pajęcznie również orzekała. Z Heniem K. prowadziła (miała) stosunki koleżeńskie. Henio za wpadkę po pijanemu wyleciał z psiej budy.

Co za rozpasanie ??!!

 

Zakochana sędzia Magdalena Szataniak z Wydziału Karnego w Łasku gotowa jest wszelkimi sposobami zniszczyć konkurentkę – mamy tylko nieetyczne postępowanie sędziego?

Jeszcze w 2010r Krzysztof żył w nieformalnym związku ze starszą od siebie o 9 lat sędzią Magdaleną Szataniak. Widocznie nie było mu aż tak miło, ponieważ w maju 2011r poznał nową przyjaciółkę no i zaczęło się…
Zazdrosna sędzia wszelkimi sposobami stara się do dnia dzisiejszego odzyskać partnera. Najpierw osobiście odwiedziła znajomą swego kochasia i zagroziła jej, że ma z nim zerwać wszelkie kontakty inaczej źle skończy. Groźby karalne i wulgarne SMSy stały się praktycznie codziennością życia w nowej znajomości Krzysztofa pomimo że była to tylko znajomość typowo towarzyska.

Zacytujemy niektóre fragmenty wybranych wiadomości: Prawda jest taka, że oprócz niego nikt cie ojszczać nie chce przechodzony tępaku z bachorem...
lub mam nadzieję, że masz niesmak w ustach po tym jak mu obciągałaś, bo kilka godzin wcześniej wkładał mi go w tyłek..
Jak widać z tekstów, poziom poziom moralny „szatańskiej” sędzi Szataniak sięgnął szamba… np. „Pozdro z Północnej, Krzysiu zaprasza do trójkąta”
i dalej się chwali: „A masz z tego tyle,że sylwestra spędziłaś sama, a ja bawiłam się w pięknym hotelu w Zakopcu,na samych Krupówkach. Ty mu potrzebna jesteś jako taxi, sprzątaczka i kucharka no i do robienia dobrego wrażenia przed ojcem, że już się ze mną nie spotyka, tylko ty tego nie widzisz zaślepiona uczuciem, a „kiepskie” jak twierdzi bzykanie z tobą,to taki bonusik” – wysłane 12 stycznia 2012.

Gdy wakacje w 2011 roku spędzali razem z dziećmi pani Szataniak nie mogąc znieść takiego faktu przyjechała do domu Krzysztofa „z oświadczeniem o ciąże” !?! 🙁 , że zrzeknie się jego długu 30tys. zł na poczet alimentów (pożyczała Krzysztofowi spore kwoty aby go do siebie przywiązać) jaki on miał u niej pod warunkiem że ją wreszcie zapłodni… – żenada ( taka sędzia provident amator)

Tych długów u niej Krzysztof pozbywał się 1,5 roku,wiec miała punkt zaczepienia, by go odwiedzać o różnych porach, przy czym zawsze musiała skorzystać z toalety, gdzie zostawiała najróżniejsze ślady swej wizyty, aby jej przybycie nie uszło uwadze :-(), np szminki w kieszeniach wiszących szlafroków, jakieś „gacie” w koszu na bieliznę, czy puderek w szafkę łazienkową… Wkurzało to lekko, lecz K. tłumaczył puste zachowanie „starszej pani” jej zamiłowaniem do brazylijskich seriali.. :-)…

Gdy pani Szataniak podjeżdżała pod dom i okna „miłości życia” i nie daj Boże zastawała samochód konkurentki to z wściekłości ulewała wiadomościami typu „ Informuję cię tylko, że już wczoraj do mnie wydzwaniał,a dziś u niego byłam,a twoją szczoteczką do zębów był umyty kibel, od tego się wygięła… Mam nadzieję, że masz niesmak w ustach.hahaha” 7luty2012 godz18.45 lub: „A noc z środy na czwartek Krzysiu spędził w hotelu Łasuch w Kuźnicy Strobińskiej, dodam,że nie sam… miłego”.

W tym czasie Krzysztof spotykał się z innymi kobietami o czym też skrzętnie pani sędzia informowała… np. dnia 14.10.2013 ” Lepiej się zainteresuj bo cię Asia z Kluk wygryzie… a ładniejsza od ciebie i młodsza… srebrną astrą do Krzysia przyjeżdża, pewnie ona się wprowadzi… bo z tobą to gdyby chciał mieszkać, mieszkał by dawno…więc go pilnuj bo cię Asia wygryzie piękności niepojęta z której cycków a raczej ich braku Krzysiu wyśmiewa się za każdym razem jak dotyka kobietę, która ma coś w tym miejscu…”
Kolejny:A ja tam 4lata przemieszkałam…a ty do kupy może pół roku. . i gówno byś tam była gdyby sprzątaczki kuchty,towarzystwa dla syna i taniego ruchania nie potrzebował..więc sobie nie pochlebiaj,że to niby zasługa twojej wybitnej urody i inteligencji- obudź się kocmołuchu” 10.2013r

A ostatnio 9.11.2014 r. gdy spotkali się z Krzysztofem i dziećmi w jego domu już na drugi dzień (10 listopada) o godz.8.28 przychodzi wiadomość” Mam nadzieję,że sobie pościel zmieniłaś damo, koc wyprałaś bo niefajnie spać pod tym czego on wcześniej używał z inną”.

Tak oto już czwarty rok pani sędzia Szataniak uprawia „stalking” i nęka znajomych swymi miernymi zakompleksionymi wypocinami w „erotycznym:-)stylu:” nie myśl, że konwersował ze mną do rana (K.) rżnął i to ostro”…

Ewidentnie sędzia Magdalena Szataniak ma spore problemy psychiatryczne sama z ze sobą, jednocześnie zabawiając się w „Rutkowskiego amatora” śledzi przyjaciółkę amanta uprzykrzając im życie i szukając „haków” na nich.
Nie wykluczone, że jej paranoiczne zachowanie wynika z zażywania amfetaminy – taki sekret zdradził jej kochanek.
Tak więc nie jest to tylko spór prywatny, ale z pewnością ma też odbicie społeczne i wpływ na sprawy w których sędzia orzeka. O etyce sędziego lepiej nie mówić.
Czy sędzia wydziału karnego która trybem ciągłym od 4 lat popełnia przestępstwa naruszania miru domowego, dobra osobistego, pomawia i uprawia stalking może dalej sprawować tak odpowiedzialne stanowisko?

Wg. nas ewidentnie sędzia Magdalena Szataniak z Łask powinna być poddania badaniom psychiatrycznym i zweryfikowana czy dalej może pełnić funkcje sędziego o czym interwencyjnie w ramach dziennikarstwa śledczego zawiadamiamy organy nadzoru i Wydział Dyscyplinarny Krajowej Rady Sądownictwa.

§ 1. Kto przez uporczywe nękanie innej osoby lub osoby jej najbliższej wzbudza u niej uzasadnione okolicznościami poczucie zagrożenia lub istotnie narusza jej prywatność,
podlega karze pozba­wienia wolności do lat 3.

autor: AP

http://www.aferyprawa.eu/Sady/Zakochana-sedzia-Magdalena-Szataniak-z-Wydzialu-Karnego-w-Lasku-gotowa-jest-wszelkimi-sposobami-zniszczyc-konkurentke-mamy-tylko-nieetyczne-postepowanie-sedziego