Korupcją w odwecie czyli zemsta sądowej sitwy.

11 czerwca 2013

Foto z monitoringu. Uniewinniony przez SSR Justynę Tęczę wandal rozwalający moje ogrodzenie.

Pani J. Tęcza – przewodnicząca Wydziału Karnego w Pajęcznie „zataiła” występując do Sądu Najwyższego o wyznaczenie innego, równorzędnego sądu do prowadzenia sprawy karnej swojego kolegi – Henryka K. (zastępcy komendanta powiatowego Policji w Pajęcznie), że przyczyna tkwi w samym sądzie, bowiem te dobrze wykształcone, dobrze opłacane z naszych podatków panie – są powiązane układami towarzyskimi m.in. z oskarżonymi. Wstyd! i Żenada!

 

Foto z monitoringu. Kolejny uniewinniony tym razem przez SSR Anetę Tworek wandal rozwalający moje ogrodzenie.

Wandal, po wyłamaniu ogrodzenia żegna się z kolegami. Żaden nie odpowiada karnie. Pani sędzia złamała etykę. Wstyd! i Żenada! Ohyda! Publiczne Rozpasanie! Tej pani honor ważymy w gramach!

Na ostatniej rozprawie w dniu 10.06.2013 r. – policjant z Pajęczna zeznał, że nie było żadnej prowadzonej sprawy w dniu 8.04.2008 r. – przeciwko Adamowi Wolniewicz. A więc, z-ca komendanta PP w Pajęcznie Henryk K. – poważnie złamał prawo. Szanowni Państwo! Zastępca Naczelnika Wydziału Kryminalnego KPP w Pajęcznie powiedział, że przeszukanie u Adama Wolniewicza połączone z kradzieżą sprzętu – to było SZKOLENIE!!! To „szkolenie” podciągnęli pod przypadek niecierpiący zwłoki! Co za krętacz!

Można długo zastanawiać się nad powstałym układem – kolesioskiej sitwy. W takiej atmosferze wydawane są wyroki, postanowienia. Ten sąd traktuję jako kpina i żart!

Głowogłupy radny i jeszcze bardziej głupkogłowy jego koleś wrobili tempogłupego do uszkodzenia mojego ogrodzenia. Myśląca długimi włosami sędzina nie widzi w tym nic złego. A więc – możemy niszczyć, uszkadzać, rozpierdalać – ile wejdzie. Na konto sędziny. Oczywiście prześlę filmy do odpowiednich kształcących w naszym kraju instytucji z wnioskiem o załączenie tego materiału – jako uzupełnienie obowiązkowe ponadprogramowe, zakończone egzaminem. Swoją drogą, nie wypada mi się zapytać owych sędzin – jaką to uczelnię ukończyły, kto był dziekanem, ewentualnie może mi ktoś pomoże w tym temacie i wskaże uczelnię uniwersytecką pani Tęczy, Tworek i innych. Zwrócę się do dziekana tej (tych) uczelni z pytaniem – o postęp edukacyjny, o przebieg studiów, o całokształt. Podziękuję jego magnificencji za wypuszczenie niezwykle płodnego wszystkożernego planktonu. Nie ubliżając nikomu uważam, że z etyką zawodową i moralną pajęczańskiego sądu jest tak, jak mieć zaufanie do złodzieja. Niebawem przedstawię inteligencję pani sędzi przelaną na papier w postaci uzasadnienia. Ponieważ takiego sądu już nie można traktować jako poważnego – traktujmy go jako kabaret. Następny kabaret z wejściem darmowym w przedmiocie nadużycia władzy 1 sierpnia godz. 1030, sala jest tylko jedna.