Piszcie na sędziów i prokuratorów.

17 stycznia 2016

Na podany adres : kontakt.ecio24@gmail.com
proszę przesyłać skargi na prokuratorów, sędziów i policjantów.

16 stycznia 2016 roku w Sali Kolumnowej Sejmu odbyła się I Konferencja Poselskiego Zespołu na rzecz Nowej Konstytucji. Omówione zostały mechanizmy łamania prawa przez prokuratorów i sędziów. Niejednokrotnie podane zostały przykłady wręcz mafijnego, przestępczego i skorumpowanego tego środowiska. Obecnie ich przywileje nie pozwalają na pociągnięcie tych łajdaków do odpowiedzialności karnej – z wydaleniem wiekuistym z tego zawodu.

Jeżeli w Państwa sprawie orzekał sędzia, orzekał niesprawiedliwie, w Państwa oczach wyraźnie w oderwaniu od prawdy rzeczywistej na szkodę – proszę z imienia i nazwiska wraz z uzasadnieniem przesłać skargę na podany adres poczty internetowej.

Jeżeli Państwa sprawę, prokurator umarza lub odmawia wszczęcia, działa w ten sposób na korzyść przestępcy – proszę z imienia i nazwiska w raz z uzasadnieniem przesłać skargę na podany adres poczty internetowej.

Dotyczy to również Państwa pełnomocnika z wyboru lub urzędu. Jeżeli działa na Państwa szkodę – niejednokrotnie zwraca się do niego strona przeciwna z plikiem pieniędzy, aby w majestacie prawa, przegrał Pan (i) sprawę – proszę z imienia i nazwiska wraz z uzasadnieniem przesłać skargę na podany adres poczty internetowej.

Informuję Państwa, że powstaje lista sędziów i prokuratorów. Do tej listy zostaną za każdym razem dopisywane nazwiska. Powtórzeni nie będą bezkarni.

Jeżeli będziecie Państwo mieli problemy z opisaniem korupcyjnego sędziego lub prokuratora – proszę się zgłosić do mnie – pomogę w każdej sprawie. To samo dotyczy funkcjonariuszy policji.

Proszę skorzystać z formularza kontaktowego mojej strony, celem wyznaczenia spotkania. Jakakolwiek forma pomocy zawsze jest bezpłatna.