Podziękowanie od Haliny Bożek

21 sierpnia 2013

Ja Halina Bożek Panu również dziękuję tak jak Adam Wolniewicz i też o Panu nie zapomnę Panie były Komendancie… Nie zapomnę do końca życia Pana kłamstw którymi mnie Pan mamił przez ostatnie 5 lat. Nie zapomnę nękania i nadużycia władzy którą upajał Pan swoje skołatane serce, kosztem mojego zdrowia i zdrowia mojej rodziny.


Nie zapomniałam Szanowny panie Krzysztofie że to Pan kazał mi walczyć gdy spytałam Pana co mam robić po kolejnym umorzeniu przestępstw i wykroczeń. Pan kazał mi przecież walczyć. WALCZYŁAM I WYWALCZYŁAM. PANA SŁAWETNE SZYBKIE ODEJŚCIE.
Dziś dziękuję Panu za to z całego serca. A Pan niech podziękuje Państwu J. i Krzysiowi Ł.
To nie pańska żona ani pańska córka były powodem że odszedł Pan tak szybko i niespodziewanie.
Dziś dziękuję za Pana specyficzne zaangażowanie i za to że zgotował Pan mi i mojej rodzinie piekło na ziemi. Ukoronowaniem Pana ponoć „chwalebnej” pracy niech będzie decyzja Rzecznika Praw Obywatelskich którą Panu dedykuję w podzięce za zmarnowane 5 lat życia.

Wyrażam wdzięczność Panu Prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu za wsparcie, Panu Premierowi J. Kaczyńskiemu i Panu Ministrowi K. Kwiatkowskiemu za okazaną natychmiastową pomoc. Niepokonanym 2012 za wiarę w sprawiedliwość, a zespołowi prawa karnego przy Rz.P.O. życzę owocnej pracy przy wykrywaniu nadużyć Pana i prokuratury z Wielunia.