Stop pajęczańskiej sitwie!!

31 grudnia 2013

Pajęczańska sitwa zostaje kolejny raz odsunięta od sitwienia. Mowa tutaj o SSR w Pajęcznie, w osobie przewodniczącej wydziału karnego, zawsze-tuszującej Justynie Tęczy-pani. Sprawa dotyczy prokuratora Cezarego Copa z Prokuratury w Wieluniu, która to – od 2005 roku – POMAGA PRZESTĘPCOM PAJĘCZAŃSKIEJ „WŁADZY” – nie trafić za kratki.

Dla przypomnienia : zaskarżona została w 2000  r. decyzja na rozbudowę starej łaźni miejskiej, które to zaskarżenie złodziej wykradł ze Starostwa w Pajęcznie, następnie złodziej radca prawny Karol J., wykradł kserokopię aktu notarialnego Adama Wolniewicza i ze: Starostą Danielewskim i burmistrzem Tokarskim – wykradzioną kserokopię aktu notarialnego przedłożyli w sądzie w Pajęcznie Sygn. akt XI Ns 75/05 – jako ich akt notarialny w sprawie zasiedzenia działki 4627, czyli Domu Strażaka.

Wspaniała WŁADZA!!!! Złodzieje i oszuści!!!! W 2000 r. zastępcą starosty był Jan Ryś. W 2005 roku zastępcą starosty Danielewskiego był Jan Ryś. Obecnie starostą jest Jan Ryś.

Pobierz plik : Wyłączenie sędzi  i sądu – pdf

Rozprawy są jawne. Rejestrowanie rozpraw jest dla dobra strony. W tym konkretnym przypadku – przewodnicząca Justyna Tęcza-pani, po raz pierwszy od 7 lat wypowiedziała prawdę, że nie jest władna powołać sędziego do rozpatrzenia mojego wniosku, że prezes sądu wyznaczy tą osobę. I tutaj widać wyraźnie, że cały sąd – zarówno cywilny, jak i karny – rażąco łamał prawo. Nad wyraz zsitwiałą sędzię Boczek – wyłączyłem od sitwienia w sprawie oskarżonego Henryka K., a przewodnicząca Justyna Tęcza-pani wyznaczyła koleżankę Anetę Tworek do sitwienia w natenczas prowadzonej sprawie. Złamano prawo.

Wkrótce o złodziejach i oszustach więcej.