Studio Polska 01.04.2017, cz. 1

2 kwietnia 2017

link do programu  http://vod.tvp.pl/29459753/01042017-cz-1

W odwecie za tuszowanie przestępstwa malwersacji samorządowych pieniędzy, przestępstwa budowlanego, przestępstw starosty i burmistrza Pajęczna, licznych kradzieży dokumentacji procesowych, kolega burmistrza przygotowuje załatwienie Adama Wolniewicza.

Poniżej link do programu publicystycznego „Studio Polska”, w którym przedstawiłem zwiastun przestępczej, zorganizowanej grupy, polcjantów z Pajęczna i Łodzi, prokuratorów z Wielunia i ich kolesi sędziów również z Wielunia i okolic. W tym programie zaproponowałem, że sprawy bierzemy we własne ręce. Nie interesuje mnie w tej chwili prawo, które nie działa. Musisz wiedzieć prokuratorzyno z Wielunia i sędzio z Pajęczna albo innej okolicy, że lata obfitego dobrobytu już minęły !!!
Wszyscy policjanci, z którymi miałem styczność w tej sprawie – to przestępcy. Wszyscy prokuratorzy, którzy maczali w tej sprawie łapy – to przestępcy. Sędziowie, którzy tuszowali i tuszują przekręty burmistrza Pajęczna – to przestępcy. Nie mówię, że wszyscy. Mówię tylko, że ci, z którymi miałem do czynienia.

Nazwiska, sprawy, które zostały zatuszowane wkrótce upublicznię. Nie będziesz przestępco z Wielunia czy Pajęczna siedział anonimowo za publiczne pieniądze !!