Tragedia komedianta.

13 listopada 2013

Według niepotwierdzonych informacji – pijany z-ca komendanta powiatowego Policji w Pajęcznie – złożył przed PIJAŃSTWEM wniosek o wcześniejszą EMERYTURĘ! Jeżeli się to potwierdzi, pozostaję na stanowisku poinformować wszystkich – O PRZEKRĘCIE!!! Z naszych pieniędzy przestępca będzie miał nagrodę – EMERYTURĘ!!! Są również pogłoski, że ON był tylko pasażerem. On nie kierował. Kierowca zbiegł. Jego auta NIE rozcinano – ale kierowcy nie było.

Podobne rozumowanie : słońce zapalamy włącznikiem. Klecha urodził dziecko. Auto prowadził kierowca widmo.

Dnia 13.11.2013 roku została potwierdzona informacja przez Rzecznika Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, Panią Joannę Kącką, że Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pajęcznie – Pan Henryk K. został zawieszony w czynnościach przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi w związku ze spowodowaniem w dniu 12.11.2013 r. wypadku samochodowego po pijanemu. Wszczęto postępowanie dyscyplinarne dot. wydalenia go (jego) ze służby.

Dodam od siebie, że ten pan – siedzi również na ławce oskarżonych za przekroczenie uprawnień w kwietniu 2008 roku. W związku z tym faktem, przekazuję najszczersze ubolewanie dla znajomych tego Pana. Gorycz serca kieruję dla SSR w Pajęcznie – Pani Justyny Tęczy, SSR w Pajęcznie – Pani Małgorzacie Kościarz, SSR Wieluniu – Pani Agnieszce Boczek, SSR bodajże w Łasku – Pani Magdalenie Szataniak i wielu jeszcze innym zaszczytnym osobistościom.

Jeden przestępca mniej.

Nawiasem mówiąc, wracał z pracy z Pajęczna. Gdzie Pił?? Z kim pił??  Czy to prawda, że na Policji w Pajęcznie pije się alkohol?? Wczoraj były imieniny Renaty i Witolda! Czy tacy tam pracują?? Osobiście znam jednego Witolda, ale jest on prokuratorem oskarżającym go w pajęczańskim sądzie za przekroczenie uprawnień. Ale to chyba nie z nim balanga!!!???

Już kuferek stoi zrychtowany.

Z oficjalnych źródeł wiadomo, że owego feralnego dnia był solenizant. Witek, Witold, Witeczek, Zwitek, Banknot, Bieda, Torba i Kij – jako żałosne zwieńczenie szczerych, imieninowych tradycji.

Kiedy czytam, że złapano pijanego skur____na, to robi się lżej, kiedy czytam, że złapano skorumpowanego działacza ziemi pajęczańskiej to wiem, że nie podzielił się z kimś? szmalem. Ale co można powiedzieć o pijanym „prawie komendancie„? Przypominam sobie o artykułach w miejscowej gazecie dożynkowej – o akcji „dzielnych” – w szkołach podstawowych. O ich naiwnych przekonaniach do przechodzenia w miejscach dozwolonych. O innych rzeczach ważnych, ale mniej poważnie. I jakim jesteś PAN teraz autorytetem?!

Kiedy czytam o Pana koleżankach sędzinach tutejszego sądu, kolegach z wieluńskiego wymiaru sprawiedliwości – to wiem, że głębszego bagna już nie ma.

O pijaku piszą :

TVN24, Dziennik Łódzki, Radio Ziemi Wieluńskiej, Gazeta.pl, w Częstochowie, Dziennik Zachodni,

Kłobuck NM, Wieluń Nasze Miasto, Ekspress Ilustrowany, Wprost, Życie Częstochowy,