Złodzieju nie zaznasz spokoju.

17 grudnia 2013

Nie trudno policzyć, ilu i kto jest odpowiedzialny za tuszowanie przestępstw w wykonaniu „elity” pajęczańskiej władzy. Panie Józefie Mizerski z Prokuratury Okręgowej w Sieradzu! Jak Pan uważa!? – jak długo zamierza Pan jeszcze tuszować i ochraniać tutejszych przestępców?? Mojego aktu notarialnego – skradzionego i podłożonego w rozprawie XI Ns 75/05 za słabo Pan chyba ochraniał??? Czy Pan uważa, że wszyscy są ograniczeni w rozumowaniu? – dodam – prostackim!!

Prokurator z Wielunia Pani Lucyna Szczepaniak od 2005 roku – tuszuje przestępstwa Starosty i Burmistrza Pajęczna. Od 2006 roku dołączył prokurator Jarosław Jajczak.

Jest to wyłącznie możliwe ze współudziałem miejscowego sądu, który przyklepuje (ukrywa) te przestępstwa.

I kto jest właścicielem działki 4627??!! Może teraz PAN JÓZEF MIZERSKI mi na to odpowie!!!!!

Został Pan od 2005 roku również poinformowany o przestępstwach, ale teraz okazuje się, że również Pan brał udział w ich tuszowaniu. Komu Pan idzie na rękę??

Komu Pan pomaga!! W sprawie nielegalnego użytkowania nikt nie został pociągnięty do odpowiedzialności karnej. Zataił PINB w Pajęcznie, zataiła KPP w Pajęcznie, zataił Pan Józef Mizerski – prokurator Prokuratury Okręgowej w Sieradzu. Odnośnie mojej działki 4627 w Pajęcznie. Złodziej nie zazna spokoju. Osobiście to Panu obiecuję.

Te oszustwa, o których został Pan poinformowany – również zostały zatuszowane. Tych dowodów ukrywania przestępstw i przestępców jest już za dużo szanowny panie prokuratorze Prokuratury Okręgowej w Sieradzu. Zostanie wszystko stopniowo upublicznione. Osobiście Panu to obiecuję.

Na uwagę zasługuje jeszcze fakt, że tym Starostą Pajęczna, który przekazał rzekomo te księgi jest obecny starosta Jan Ryś. W 2000 roku, kiedy Stefania Wolniewicz zaskarżyła nielegalną rozbudowę, pan Jan Ryś był wicestarostą Pajęczna. W 2005 roku, kiedy wspólnie wg zeznań złodzieja radcy prawnego Karola J., burmistrz Tokarski i Starosta Danielewski rozpatrywali posłużenie się wykradzionym aktem notarialnym w sprawie XI Ns 75/05 – wicestarostą Pajęczna był Jan Ryś.

Złodzieju nie zaznasz spokoju.